Tırnak Salonu Oyunları

Android için Beceri Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 13 MB
  • Version 1.0.0
  • Dil İngilizce
  • Firma Fizizi
Tırnak Salonu Oyunları oyununu Android işletim sistem,ne sahip olan tüm tablet ve mobil cihazlarınıza kolaylıkla yükleyebilir ve tırnak süslemelerini ve ojeleri seven kızlarınıza güzel bir sürpriz yapıp oyunu onlara hediye ederek çok eğlenceli zaman geçir

Tırnak Salonu Oyunları oyununu Android işletim sistem,ne sahip olan tüm tablet ve mobil cihazlarınıza kolaylıkla yükleyebilir ve tırnak süslemelerini ve ojeleri seven kızlarınıza güzel bir sürpriz yapıp oyunu onlara hediye ederek çok eğlenceli zaman geçirmelerini sağlayabilirsiniz.

Tırnak Salonu Oyunları oyununda kızlarınız dilediği gibi oje sürecek, tırnak süslemeleri yapacak. Bu oyunda ojeye süse dair her şey serbest. Ojelere meraklı olan kızlarınız bu oyuna bayılacaklar. Kızlarınız oyunda ekranına gelecek olan modelinin ellerine ilk olarak bakım uygulayacak ve manikür yapacak. Menüde bulunan ellere özel maskeyi ona uygulayacak ve gerçek bir manikür yaparak onun bakımlı ellere kavuşmasını sağlayacaklar.

Artık bakımlı olan bu elleri şimdi de süslemeye başlayacaklar. Ona diledikleri gibi oje sürecek, tırnak tasarımları uygulayacak ve sonra da menüde bulunan ışıltılı yüzükler ve bileziklerden istediklerini seçip uygulayarak onun son derece şık ellere sahip olmasını sağlayacaklar.

Daha Fazla Göster
Tırnak Salonu Oyunları indir